O firmie

Witaj w Graffiti Studio

Firma rozpoczęła działalność w roku 2001. Początkowo, jako agencja reklamowa, działaliśmy na lokalnym rynku w zakresie małej poligrafii i reklamy. W niedługim czasie rosnące potrzeby Klientów oraz chęć rozwoju skłoniły nas do zainwestowania w nowoczesne techniki druku cyfrowego.

Dzięki ciągłym inwestycjom w najnowsze maszyny drukujące oraz dbałości o najwyższą jakość obsługi klientów w kolejnych latach ugruntowaliśmy pozycję firmy na polskim rynku. Staliśmy się także ważnym partnerem dla zachodnich koncernów, budujących swoje fabryki na terenie Polski.

Od roku 2008 iwestycje w park maszyn pozwoliły nam na rozszerzenie produkcji w zakresie nadruku na tworzywach oraz produkcji elementów estetycznych dla branży AGD i RTV, co do tej pory stanowi podstawę naszej działalności.

Od roku 2011 Graffiti Studio Sp. z o.o. wraz z firmą Etisoft Sp. z o.o. współtworzy grupę o wszechstronnych możliwościach produkcyjnych. Nieustannie rozszerzamy swoją działalność, wprowadzając do oferty nowe produkty i zapewniając klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Każda realizacja rozpoczyna się od projektu graficznego, doboru odpowiednich materiałów i technologii, aż po realizację z jednoczesnym zachowaniem najwyższych standardów jakościowych zgodnych z normami ISO.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, wciąż wdrażamy nowe technologie i uzupełniamy park maszyn o najnowocześniejsze urządzenia poligraficzne. Doświadczony zespół wykwalifikowanych pracowników zapewni Państwu profesjonalną obsługę i dołoży wszelkich starań, tworząc produkty o najwyższej jakości.

Działy naszej firmy


1

Drukarnia sitodrukowa

Drukarnia sitodrukowa wyposażona jest w jedno- i wielokolorowe półautomaty i automaty drukujące na podłożach z tworzyw sztucznych, metalach oraz na dowolnych przedmiotach. Drukarnia wykorzystuje technologię druku farbami UV oraz IR. Wsparcie stanowią maszyny do lakierowania UV i laminowania oraz plotery drukujące.

 

3

Dział Graficzny

Dział Graficzny zapewnia kompleksową obsługę w zakresie opracowań graficznych i przygotowania do produkcji.

 

5

Dział konfekcji

Dział konfekcji wykonuje prace dodatkowe jak łączenie komponentów w zestawy, niestandardowe pakowanie, selektywne nakładanie warstw klejowych i ochronnych oraz inne prace niezmechanizowane.

 

2

Drukarnia cyfrowa

Drukarnia cyfrowa wyposażona jest w maszyny arkuszowe, zapewniające ekspresowy druk jedno- i wielobarwny na dowolnym podłożu z możliwością pełnej personalizacji.  Regularnie ulepszany park maszynowy pozwala na zastosowanie cyfrowego druku laserowego oraz inkjetowego z użyciem farb solwentowych, lateksowych i UV uzupełniony jest maszynami falcującymi.

 

4

Dział Technologiczny

Dział Technologiczny zapewnia wsparcie w doborze odpowiednich materiałów i technologii produkcyjnych.

 

6

Dział wykrawania

Dział wykrawania wyposażony jest w przemysłowe prasy i plotery z precyzyjnymi, multinarzędziowymi głowicami wykrawającymi. Zapewniają one bardzo wysoką dokładność i powtarzalność cięcia w dowolnych materiałach.

Sprawdź również


Graffiti Studio

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.
Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie zapytania i przygotujemy naszą ofertę
dostosowaną do Państwa oczekiwań.