Poznaj nasz zespół

Mateusz Długopolski

Dział Handlowy

516 173 157

mateusz@graffitistudio.pl

 

Rafał Bombski

Kierownik Biura Obsługi Klienta i Magazynu

510 107 764

rafal.bombski@graffitistudio.pl

 

Tomasz Gałecki

Dyrektor ds. technologii

512 431 471

tomasz.galecki@graffitistudio.pl

 

Alicja Kupniewska

Dział Produkcji

alicja.kupniewska@graffitistudio.pl

 

Paulina Feliksik

Biuro Obsługi Klienta

paulina.feliksik@graffitistudio.pl

Jonasz Utkowski

Kierownik Działu Graficznego

600 828 858

jonasz@graffitistudio.pl

Radosław Nowak

Dział Produkcji

radoslaw.nowak@graffitistudio.pl

Izabella Prochal-Kuchcińska

Biuro Obsługi Klienta

izabella.prochal@graffitistudio.pl

Dawid Kubica

Główny Technolog

dawid.kubica@graffitistudio.pl