Strona główna

Profesjonalna obsługa

Każdy pomysł naszego Klienta już na etapie wdrożenia projektu jest wspierany przez Dział Technologiczny, który czuwa nad jego sprawnym wdrożeniem. Dział Biura Obsługi Klienta nieustannie monitoruje przebieg realizacji zamówienia zgodnie z procedurami naszej firmy, aby finalnie Klient otrzymał produkt najwyższej jakości.

Klienci z Europy

Nasi główni Klienci należą do wiodących na rynku europejskim i światowym producentów sprzętu AGD/RTV. Obsługujemy także Klientów reprezentujących szeroki wachlarz branż, wykorzystujących technologię sitodruku.

 

 

Zawsze dokładnie i na czas

Jednym z naszych priorytetów jest dostarczanie do Klienta produktów w jak najszybszym terminie, co osiągamy dzięki zaangażowaniu pracowników, własnej flocie samochodów dostawczych oraz rozbudowanym możliwościom usług transportowych.

Kim jesteśmy?

Innowacyjność

Jakość

Cena

Firma rozpoczęła działalność w roku 2001. Początkowo, jako agencja reklamowa, działaliśmy na lokalnym rynku w zakresie małej poligrafii i reklamy. W niedługim czasie rosnące potrzeby Klientów oraz chęć rozwoju skłoniły nas do zainwestowania w nowoczesne techniki druku cyfrowego.

Dzięki ciągłym inwestycjom w najnowsze maszyny drukujące oraz dbałości o najwyższą jakość obsługi klientów w kolejnych latach ugruntowaliśmy pozycję firmy na polskim rynku. Staliśmy się także ważnym partnerem dla zachodnich koncernów, budujących swoje fabryki na terenie Polski.

Więcej o firmie

Co robimy?

Firma Graffiti Studio Sp. z o.o. od kilkunastu lat świadczy usługi poligraficzne Klientom z różnych branż. Zadowolenie klientów jest miarą oceny naszych starań i nieustannych dążeń do doskonałości. W naszą strategię na trwałe wpisujemy spełnienie rosnących wymagań rynkowych wobec naszych wyrobów. Chcąc rozwijać jakość naszych produktów, stawiamy sobie za cel stały rozwój Spółki i poszerzanie grona zadowolonych Klientów dzięki fachowej i rzetelnej obsłudze oraz podnoszeniu jakości naszych wyrobów. Wizytówką naszych możliwości i staranności ma być zaangażowanie i jakość naszej pracy uzyskiwana poprzez ciągłe doskonalenie naszej działalności i szkolenie pracowników.

Nasza firma zajmuje się  wykonaniem elementów dekoracyjnych i frontowych oraz elementów wyświetlaczy dotykowych i paneli sterujących do sprzętu AGD/RTV z użyciem farb i selektywnie nakładanych powłok o specjalnych właściwościach izolacyjnych lub przewodzących. Produkujemy elementy dekoracyjne z PCV, PC, PET z nadrukiem w dowolnej kolorystyce także farbami metalicznymi lub perłowymi. Elementy o każdym kształcie z otworami i przetłoczeniami oraz nakładane selektywnie warstwy klejowe lub ochronne. Wykonujemy całe detale z tworzyw sztucznych i metalu z trwałym nadrukiem techniką sitodruku IR i UV. Drukujemy także na materiałach i detalach powierzonych, panelach frontowych i elementach urządzeń AGD / RTV.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także naklejki drukowane na foliach magnetycznych lub adhezyjnych, etykiety bezklejowe oraz tabliczki magnetyczne, naklejki wypukłe oraz z efektem 3Dlub zmienności obrazu.

Oprócz druku metodą sitodrukową, zajmujemy się wykonywaniem broszur, folderów, katalogów, plakatów, ulotek reklamowych, wizytówek oraz innego rodzaju druków o przeznaczeniu marketingowym. Drukujemy także karty gwarancyjne z personalizacją, numerowane druki ścisłego zarachowania, etykiety energetyczne, logistyczne, oznaczenia magazynowe, różnego typu przywieszki, banderole oraz etykiety dołączane do produktów na specjalnych materiałach lub foliach łatwo odlepianych, podobnie jak materiały informacyjne w formie książek szytych i klejonych,  broszur, ulotek, schematów itp. produkowane w technologii cyfrowej lub offsetowej.

Powyższe przykłady to tylko część naszej szerokiej oferty.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą tutaj Oferta lub kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta – Nasz zespół.

Gdzie jesteśmy?

S

iedziba naszej firmy znajduje się w podmiejskiej dzielnicy Jaworzna – Byczynie. Łatwo do nas trafić, poruszając się od strony Katowic lub Krakowa drogą wojewódzką nr 79.

Charakterystyczny budynek, wyróżniający się na tle zabudowy mieszkalnej, przywodzi na myśl futurystyczne budowle ze znanej serii filmowej “Gwiezdne Wojny”. Taka też była inspiracja podczas jego tworzenia.

W nowoczesnej bryle mieszczą się zarówno pracownia sitodruku, jak również mniejsze działy naszej firmy i jej część biurowa.

 

Kontakt z nami »